דף הבית > השירותים שלנו > חברות וארגונים

סדנאות והרצאות

1. כשדור ה-X, דור ה-Y ודור ה-Z נפגשים – מגיעים למקומות נפלאים

מה קורה כשלעבודה נכנס דור צעיר? 

כיצד מתקשרים בין היררכיות, בעלי תפקידים וידע שונים. בין יכולות וכישורים שונים. השפה האמפתית היא כלי מחבר ומגשר על שוני, פערי גיל והבדלי תרבות. מאפשרת כבוד אופקי ואנכי, מייצרת שיתוף פעולה ושאר צרכים בעסק/חברה. המפגש מותאם למקומות עבודה המעסיקים צעירים ומבוגרים כאחד. יופי של הזדמנות לשיעור ברגישות ותבונה. מעשיר ומלמד. מותאם צרכים למקום.

שחיקה? לא אצלנו

אנשים רבים מדווחים על שחיקה בעבודה. קושי להגיע, קושי לתפקד, אבטלה סמויה ועוד. עוד ועוד אנשים יוצאים מהמסגרת בשל שחיקה. לא חייבים, שינוי קטן שיכול לעשות המון. לא מדובר בשינוי מערכתי, אלא בשינוי תפיסה. כמה פשוט כמה אפשרי.

השפה האמפתית בשירות שבירת שרשרת השחיקה. 

כיצד ואיך עושים זאת? זאת נלמד בהרצאה/סדנה לעובדים.

2. על תבונה ורגישות – הכלה ואמפתיה ככלי עבודה

מנהיגות ארגונית? הנעת עובדים? רבות מדובר על הכלה ומנהיגות אך פחות על השפה האמפתית ככלי להכלה זו. אי אפשר להנהיג בעידן המודרני בכוחנות. מנהיגות מתחילה משפה, ואם מילה רצוי שתהיה בשפה מכילה. השפה האמפתית בשימוש המנהיגות החינוכית ובמקומות עבודה. מצוין להרצאות/סדנאות.

3. מזיזים הרים בעזרת מילה – כוחה של מילה

המשפט "מוות וחיים ביד הלשון" הוא מטבע לשון שחוק. אנו מדקלמים אך פחות מפנימים. כוחה של מילה להזיז הרים או לעצור מלכת. הבחירה היא בלשוננו. כיצד השפה מזיזה הרים? תלוי בבחירת המילים.
מפגש מופלא של הבנת שלבי התפתחות השפה, התקשורת הבין אישית והתוצאות. כלים לעבודה אחרת.
שפת גוף, תקשורת מילולית ומה שביניהם
שפת הגוף היא הצל שהולך איתנו, השפה המילולית היא הסוד הנחבא בתוכנו. כשהאחד מגלה מי אנחנו והשני תומך בו דברים נפלאים קורים, או שלא. שפת הגוף יכולה להיות בחירה או הרגל. אנחנו יכולים לשנות אותה ואיתה את השפה הנבחרת ולקבל תוצאות מופלאים: יותר עבודה, יותר קשרים, יותר תוצאות. תבחרו. מתראים בהרצאות חד פעמיות או בסדנאות.

4. אני המוצר?

עסקים רבים הם גם המוצר עצמו: מטפלים/מאמנים/מנחים/יועצים. בעולם בו גדלנו קשה לנו להגדיר עצמנו כמוצר, כפליים לפרגן לו, לנו. כיצד מחברים ידע לשיווק עצמי. כיצד מביאים את עצמנו לקדמת הבמה ללא בושה שאינה מועילה.
מפגש מופלא לאנשי מקצוע הטובים בתחומם ופחות בשיווק עצמי.

5. אמפתיה ומכירות

כישלונות מכירה רבים נובעים מאי התאמה מחשבתית ולא מקצועית. האמפתיה היא כלי נפלא לעולם העסקי למי שרוצה להגדיל מכירות. השפה האמפתית מאפשרת לנו חיסכון בזמן, פתרון קונפליקטים, התנהלות באתגרים, שיתוף פעולה. השפה האמפתית מעלה את הפוטנציאל המכירה שלנו.
מומלץ כהרצאה, סדנה ותהליכים אישיים.

 

דילוג לתוכן